| Cristian2003 a întrebat:

Am un xbox360, iar eu am Fifa17, cand incercsa intru in el imi scrie:"This disc is unreadable. 1Cleant he disc with a sfot cloth.2.Restart the console"Careva ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| ionutborcea a răspuns:

Pai discu nu o sa iti mai mearga s-a stricat cred ca ai miscat xbox-ul cand era pornit si a scos un sunet ciudat nu? cd-ul n-are nimic chiar daca nu e zgariat tot nu o sa iti mearga am patit-o si eu ca mai miscam mutam xbox-ul ca prostu pana mi-am dat seama am stricat 3 jocuri da scrie si pe el waring cv de genu don't move the console...

| manuemanoil a răspuns:

Vezi sa nu fie sgariat, daca l-ai sgariat poti sa-l arunci ca nu mai e bun. In cel mai bun caz poate face doar figuri dar nu cred. Fii mai atent cu cd-ul daca are si cea mai mica sgarietura nu il mai citeste.

| Cristian2003 explică (pentru manuemanoil):

Trebuia doar sa-lcurat, l-am rezolvat, dar am un abonament pentru o luna care l-am primit cand am cumparat xboxul, insa cand ii dau redeeem imi zice cae invalid. Daca imi cumpar altul imi poate arata la fel?

| manuemanoil a răspuns (pentru Cristian2003):

Bine