| AdelaAdela a întrebat:

Am vazut la mai multe persoane poze editate foarte fain, cum artau pozele? pai aveau pe ele ceva inimioare sau buline si daca scriai pe poza avea un scris foarte fain. Nu stiti ce program au folosit? Ofer fundita sau vot orice!

4 răspunsuri:
| DownAnima a răspuns:

Pai eu am folosit odata si PhotoEditor si Photoscape incearkale

| Raduku14 a răspuns:

Adela sunt multe Programe de genul acesta, eu ti-as recomanda Photoshine. Daca nu reusesti cu Photoshine incearca Photoscape 3.4
Vezi tu pe acolo.

Uite aicia Site de la Photoscape:
http://ro.filerex.com/get/windows/graphics/image_editors/photoscape.html

| AdelaAdela explică:

Am si eu photoscape dar care dintre aplicati se foleseste si cum?

| ghost_7068 a răspuns:

Descarca photoscape