| lil_2808 a întrebat:

Hey TPU!happy am vazut la cineva niste poze editate cu diamante, kitty, inimioare, stelute, paianjeni si scris fain ...etchappy NU stiti cumva cu ce program? multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Cu photoscape. dai la obiecte.si de acolo iti alegi tu scrisul sau imaginile

| MmarinaMadalina a răspuns:

Poti sa incerci:
Picnik
Blingee
Bafta!

| Miruna_7873 a răspuns:

Sa faci png-uri iti trebuie PSP sau Photoshop.
Pentru scrisuri e de ajuns si Photoscape sau orice alt program in care poti scrie.Acele scrisuri,, faine" sunt fonturi si de pot downloada de pe diverse site-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da stiu

| Melinik a răspuns:

Se poate sa fi fost Photo Scape sau...Photo Shine...Bye.

| lidiamiki99 a răspuns:

De ex. eu folosesc Pizap, picmonkey. Sunt destul de bune si poti adauga si animatii cu vrei tu