| yonutz13snp a întrebat:

Am volan cu pedale si mi-am scos Test Drive Unlimited2 si nu stiu cum sa pun controalele de la ea in loc de sageti si astea, nu ma refer ca nu stiu unde sa intru nu stiu cum sa le pun (ex: acceleratia -?, left -?)

FundaVOt

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pai e simplu : Inainte sai intri in joc sa ai volanul conectat la pc!
Apoi ex : la acceleratie dai clic cu mouse-ul pe el, apare o fereastra mica in care iti cere sa alegi butonul de acceleratie, tu apesti un buton de la volan! Si asa mai departe...
La stanga intorci volanul la stanga, la dreapta, la dreapta etc, etc! Bafta!

| yonutz13snp explică (pentru lpavel):

Asta stiu, problema e ca este un buton pe care sa merg in fata, altul ca sa accelerez si nu stiu ce butoane ar fi mai bune

| lpavel a răspuns (pentru yonutz13snp):

Nu pot sa aleg eu in locul tau cu ce buton sa accelerezi sau altele... Tu trebuie sa alegi cum vrei tu!