| Alexen a întrebat:

Am vrut sa imi instalez The Sims 2 dar imi spune urmatoarele:
This product requires an installed copy of The Sims 2. Please install The Sims 2 before installing this product...,

1 răspuns:
| Lungu_Robert_1992 a răspuns:

Nu ai varianta Sims 2 intreaga. Ce ai luat tu este doar un patch, un update/dlc. Adica nu este jocul in sine, ci o adaugare la jocul original. Iti va trebui Sims 2 din alta parte ca dupa aia sa poti instala ce ai tu acolo. O zi buna