| AdelinaAdel a întrebat:

Am Windows 10 la laptop si a fost pus săptămana trecută. Ieri cand am deschis laptopul mi s a închis si imi scria ca se resetează. S a resetat. Azi l am deschis iar si in dreapta jos apare ceva unde scrie sa activez Windows ul. Imi puteți spune, va rog, daca e ceva in neregula cu el? Eu chiar nu stiu. Va rog

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

DA! E o neregula mare cu windows-ul, trebuie sa-l activezi ca de nu, dupa un timp nu stiu exact, nu te va mai lasa sa deschizi laptop-ul, va trebui sa reinstalezi windows din nou!
Deci spune-i celui cine ti-a instalat windows sa vina sa-l ACTIVEZE! Succes!