| No0oName a întrebat:

Am windows 7 si nu stiu cum am tras pe bara de jos cu startu si mi s-a mutat sus cum o pot muta napoi in partea de jos? dau funda :X

Răspuns Câştigător
| tibyramos a răspuns:

Ti apasat click stanga pe ea si o tragi in jos... operatia asemanatoare mutarii unui folder

| No0oName explică (pentru tibyramos):

Nu merge

| tibyramos a răspuns (pentru No0oName):

Foarte curios...si eu am 7 si chiar inainte sa-ti raspund am incercat si eu si mi-a mers

| tibyramos a răspuns (pentru tibyramos):

In ce limba e Windows-ul?

| No0oName explică (pentru tibyramos):

Engleza

| tibyramos a răspuns (pentru No0oName):

Dai click dreapta pe bara de activitati>selectezi Properties>iti va aparea o caseta unde, din cele 3 optiuni de sus(activities bar, start meniu si instruments bar)trebuie sa o ai selectata pe prima-activities bar>daca
te uiti in jos, sub cele 3 casute, ai o optiune, Tasckbar location on desktop si in dreapta trebuie sa fie selectat Down/Under...eu am Windows-ul in romana asa ca traducerile sunt relative; sper sa te descurci

6 răspunsuri:
| vladsoare a răspuns:

Extrem de simplu: click dreapta pe bara - Lock the taskbar daca e bifat il debifezi prin click - apoi "tragi" de bara in josul ecranului.