| lolec a întrebat:

Am windows 7 si pana acum am tras vreo 6 jocuri daca stiti 18 wheels of steel si am tras si across amrican si extrem trucker de mai multe ori de pe mai multe siteuri si nu le pot instala totu merge ca ppana cand imi da erore

1 răspuns:
| blondu_9020 a răspuns:

Mda si eu am cam aceeasi problema, am istalat windows 7 ultimate si nu imi merge aproape nici-un joc gen euro truck simulator, extrme trucker, etc.eu le pot instala dar imi da o eroare urata cand vreau sa intru in joc.imi zice ca imi lipseste un driver de la placa video ceva de genu dar am toate driverele in regula. daca gasesti o solutie lasa-mi si mie un mesaj te rog mult.la fel o sa fac si eu daca rezolv problema