| umbra99 a întrebat:

Am windows 7 starter pack1 original si cand incercam sa downolad-ez niste jocuri pe parti am descoperit ca nu am instalat nici un program ce ar putea citi arhive.De unde sa-mi download-ez un astfel de program pe gratis.Va rog sa lasati un link. Funda

1 răspuns:
| xForSpeedx a răspuns:

Pt ca sa iti citeasca arhiva iti trebuie winrar, si eu windows 7 si imi merge, uite aici ink :
http://downloads.phpnuke.org/en/download-item-view-l-n-l-g-g/WINRAR.htm
dai cick pe FREE DOWNLOAD.