| loveyouidiot a întrebat:

Cum as putea sa schimb background-ul desktop-ului daca am Windows 7 Starter? Se poate si fara sa download-ez ceva?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Clic dreapta pe display, dai Personalize si poti alege din ce exista acolo. Numai bine!

| goodboy24 a răspuns:

M-am documentat, desi stiam deja si nu se poate. Windows 7 Starter este o versiune foarte simplificata care NU permite schimbarea fundalului. Cu toate aceste se gasesc multe aplicatii care sa faca asta. Sper ca te-am ajutat.