| S3vi a întrebat:

Am windows 8.1 si am pornit programul backtrack r3 cu VMware si cand scriu comanda airmon-ng ar trebui sa imi gasesca placa de retea(in terminal) dar nu imi arata nimic (am laptop HP 620 )

1 răspuns:
| Katalyn1999 a răspuns:

Ca sa mearga sa sprgi retele wireless ce vrei tu sa faci trebuie sa bootezi dvd-ul sau stick-ul respectiv pe real(din bios) ca din masina viruala este foarte puin probabil sa mearga...
Si app iti trebuie o placa de retea buna ca sa mearga. Nu cred ca va merge cu cea integrata din laptop...