| OblivionZ a întrebat:

ANUNT. dau cont crossfire cu arme bune m4a1 silver-custom-cristal, m14ebr si altele, il dau pe iteme pe metin2 ro pegasus.pentru detalii bagati id:cont_crossfire9

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai alai north america

| razvyx a răspuns:

Salut,ieri am descoperit un site care iti ofera ZP gratis, chestia tare este ca acel site chiar iti da zp, pana in prezent am facut 60.000 ZP si sunt tare fericit.Sunt anumite conditii totusi insa se merita

Situl este.

http://crosszpfree.yolasite.com/

| Ilinca_Dănuţ-Iulian_2000 a răspuns:

Ba imi poti da si mie unul
Pls
@

| StaR97 a răspuns:

Vand cont crossfire http://clan.z8games.com/charstat_cf.aspx?usn=12878395 cine interesat add:cioponea_octavian

| andrey_1667 a răspuns:

Dau cont crossfire europa pentru cont crossfire na! Eu vreau un cont cu:awm.un desert eagle..si inca 10 arme! camsa
macar sa fi una la zp! eu pe cont la cross eu am :m14ebr,xm8,fox,mos,awm,2 desert eagle! Bagati add de mess cinei interesat:dejay_andrey

| RoJoKeR a răspuns:

Pe server draco nu te intereseaza

| Pricop_Andrei_2003 a răspuns:

Vrei schimb?

| ovyy08 a răspuns:

Salut am si eu cont de crossfire fantastyc game are rank lt colonel are 27 de arme si are ak vip il dau la schimb pe un cont de crossfire na nu ma intereseaza ranku doar sa aiba arme care vreti bagati id meu djovidiu08

| xxxclau16 a răspuns:

Vand cont de crossfire cine e interesat add me : klaudyu_kr96 multumesc o zi buna happy