| Mirela20001998 a întrebat:

Apelez doar la cei\cele care atunci cand erau mici cautau pe google "jocuri cu..." laughing pentru ca doar ei ar putea sa inteleaga cat de frustrant este atunci cand nu mai gasesti jocul dupa care mureai cand erai copil si petreceai ore in fata calculatorului. Deci intrebarea mea este: stie careva jocul ala online cu poza unei sirene cu par roscat stand pe o scoica mare? Jocul era in felul urmator: iti alegeai personajul. Si puteai sa alegi dintre sirena aia, delfin, rechin (nu-mi mai aduc asa bine aminte ce animalute mai erau). Jocul nu era in romana. Era doar in engleza, spaniola si italiana din cate imi aduc aminte si probabil mai erau si alte limbi, dar romana nu. Intrai intr-o lumea sub apa foarte mare in care innotai si comunicai cu ceilalti oameni, iar la departare era o nava scufundata si iarasi din cate imi aduc eu aminte, cand incercai sa iesi la suprafata, intrai intr-o alta lume (asa citeam eu pe atunci ca faceau ceilalti, dar eu nu reuseam niciodata pentru ca trebuia cica sa folosesc ceva coduri si eram prea mica sa inteleg cum). Cam asta e tot ce pot descrie despre acel joc. Cautam mereu pe google "jocuri online cu sirene" dadeam pe primul link sau pe al doilea si imediat gaseam jocul. E posibil sa fie sters, nu-i asa? Va rog frumos, care aveti o mica idee despre ce am zis, sa-mi raspundeti happy

2 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Nu stiu jocul. Dar stiu ca erau alte sisteme de operare pe care jocurile alea nu mai merg.