| Cristian212 a întrebat:

Apelez si aici deoarece pare un site responsabil si poate gasesc raspuns. Problema mea este legata de Email/Contu. Acum cand creezi un cont de YM poti sa iti introduci un email alternativ sa te ajute in caz ca uiti parola etc.
Acum vine si intrebarea: Cum pot afla de pe un email pentru ce emailuri sunt "alternative email" fara sa fiu nevoit sa intru pe acele emailuri deoarece mi-am facut un cont mai demult si acum nu mai il stiu si trebuie sa il aflu si automat daca stiu id-ul pot folosi alternative email. Va rog cine stie ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Nu cred ca poti sa afli adresa alternativa fara sa accesezi contul principal...

| emilitalia a răspuns:

Eu unul sincer nu stiu dar ca un sfat..ai cautat pe google sa vezi daca exista ceva?