| IULYAN_6598 a întrebat:

FUNDA! Buna mi-am uitat parola de la Yahoo messenger si nu mi-a pot aduce aminte deloc si aveam un cont de la ceva pe email si imi trebuie neaparat si cand am pus alternative email am pus una la nimereala deoarece nu stiam ce inseamna. Nu este vreo metoda legala ca sa imi aflu parola?

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Doar dacă şti răspunsurile la întrebări. Dacă nu un alt id şi asta e. Mai multă atenţie pe viitor. Baftă!

| Klax187_2507 a răspuns:

Atunci cand ai creat ID-ul respectiv, ai fost nevoita sa introduci un e-mail de rezerva pe care sa-ti trimita datele in caz ca le uiti /pierzi.Pe id-ul acela trebuie sa gasesti la inbox un mesaj de la yahoo in care spune ca acel e-mail a fost ales ca e-mail de siguranta al id-ului tau.Succes!