| Diia_4771 a întrebat:

App...Hellpsad
Nu mai stiu cum se numea jocul ala cu pesti pe nivele multe.Il jucam acum vreo 4 ani, frenzy cred...ala cu pesti, tu erai un peste mic si trebuia sa te hranesti cu alti pesti numa ca trebuia sa ai grija sa nu te manance pestii mai mari, si pe nivel ce trece esti tot mai mare...
De unde sa fac rost de el si cum se numeste?
Dau funnda:d

Răspuns Câştigător
| Classy a răspuns:

AA! Si eu il jucam si inca il joc.Il gasesti pe site-ul de jocuri Pufulete, la sectiunea jocuri amuzante Si da, asa se numeste din cate imi amintesc.

3 răspunsuri:
| AnnaMaria a răspuns:

Feeding Frenzy.>_>

| Troll a răspuns:

Fish Food Frenzy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frenzy frenzy sau frenzy fish