| Edward2020 a întrebat:

Ar merge gta 4 sau ets 2 pe laptopul asta? : Laptop ASUS X540SA-XX366 cu procesor Intel® Celeron® N3060 1.60GHz, Braswell, 15.6", 4GB, 500GB, DVD-RW, Intel® HD Graphics 400, Free DOS, Silver, daca nu puteti sa imi dati un link cu altul, buget 1300 lei

Răspuns Câştigător
| FTLStyle a răspuns:

Daca il ai deja cumparat, incearca site-ul acesta ca sa vzi ce jocuri iti merg https://www.systemrequirementslab.com/cyri

2 răspunsuri:
| Raluca_Ralu_1999_qrsI a răspuns:

Da merge fara probleme

| mrexcess99 a răspuns:

Clar nu, daca vrei sa iti iei un laptop pe care sa ai o experienta placuta de gaming trebuie sa ai un buget mai ridicat, undeva la 2500-3000 de lei, un PC te-ar scoate mai ieftin, doar ca nu ai posibilitatea sa il iei dupa tine. O combinatie "budget" pentru un pc ar fi un pentium g4560 si un rx 550/560, un H210M si 8gb ram, te joci jocurile mentionate la un framerate decent.