| Sissiliaღ a întrebat:

Are cineva idee de ce nu merge sims 3? Cand intru nu pot intra pana la capat...adica nu apuc sa incep jocul pentru ca nu ma lasa sa intru, zice asa: "Disc authorization failure. We are unable to verify that your disc is a valid copy of the sims 3. please contact customer service". Ce pot face?

4 răspunsuri:
| NothingGood a răspuns:

Cauta un crack si pune-l in folderul unde e instalat, apasa yes to all si gata, daca crackul e bun

| Patty99 a răspuns:

Pai cel mai bine e sa il dezinstalezi si sa il instalezi din nou
am si eu sims 3 si e super drg si nu se instaleaza greu...te tine max.15 min.straight facestraight facestraight face apropo ai CD original ca daca nu ai nu pot sa te ajut daca e hakuit!straight face

| AN1NA a răspuns:

Si mie mi s a intamplat tot asa. Tot ce trebuie sa faci este sa iei un crack de pe net pentru The sims 3, daca nu il ai descarcat cu tot cu jocul.
Iei crack ul si il duci in ea games the sims 3 game bin.

| izuka68 a răspuns:

Buna! si mie mi s-a intamplat acelasi lucru! zice sa verifici daca e cd-ul bagat in calculator,si din moment ce nu l-ai cumparat nu ai cd-ul original! trebuie sa bagi crackul, dar s-ar putea sa nu mearga nici asa! mie nu mi-a mers, asa ca o sa m-il cumpar cu 150 lei! funda?big grin