| BETTYNA a întrebat:

am luat crak pentru sims 3 si cand intru in joc imi spune "disc authorization failure :we are unable to verify that your disc is a valid copy of the sims 3. please contact customer service." Explica-mi si mie te rog ce trebuie sa fac pas cu pas...
multumesc

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu mai stiu exact pas cu pas!
Dar stiu ca trebuia sa scoti netul, si cand porneai crackul trebuia sa iti apara o chestie a firewallului cu allow-cancel.si tu trebuia sa opresti jocul sa ceara update automat!