| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva un cont pe ladypopular care sa aiba multe diamante(100-200)?
Mi-l dati prin mesaj

Dau fundahappy big grin tongue

3 răspunsuri:
| AndreeaP99 a răspuns:

Buna.nu cred ca cineva o sa iti dea un cont cu atat de mul; te diamante pe elwinkingdiamantele le poti castiga de la buticul misterios sau sa le cumperi cu baani le mai poti castiga si facand 100 zile dar i participand la concursuri:*... funda?

| mymy a răspuns:

Diamantele se pot castiga de la buticul misteius (mystery) sau sa cumperi cu bani adevarati! Nu cred ca cineva ti-ar da un cont cu diamante pe ele big grin Poti participa la diferite concursuri si ai sa castigi (poate)

| alejandra22 a răspuns:

Nu