| OverDeathGaming a întrebat:

As dori niste propuneri de jocuri pc multiplayere dau funda pentru cele mai reusite.

Răspuns Câştigător
| HopeAndDream a răspuns:

Ourworld este super este ca un fel de messenger doar ca ai mai multe beneficii...eu am si familie acolo e super >_^ iti trebuie doar timp sa il intelegi

3 răspunsuri:
| CoCo_9024 a răspuns:

Gta-sa (sa-mp), Counter Strike, Assassin's Creed Brotherhood, NFS-MW, Age The Empire 2, GTA IV, si mai multe

| XxXNumBerXxX a răspuns:

Exista foarte multe dar uite cateva:4story, metin2, lineage2, LeagueOfLegend,forsaken world,aion, combat arms, aliance of valiant arms,
FUNDA?

| DraGos10 a răspuns:

exista mai multe jocuri online multiplayer cum ar fi Metin2, Lol(LeagueOfLegend), NightDragels si multe altele... funda:X