| war50000 a întrebat:

As dori sa intreb daca mouse ul acesta Http://altex.ro/mouse-gaming-marvo-g904-4000dpi-negru isi merita pretul(pun mare accent pe iluminare si performanta). Daca recomandati-mi alt mouse pentru aproximativ acelasi pret.

3 răspunsuri:
| TheMinedPlumbob a răspuns:

Neah, 70 lei maxim. E un mouse normal cu desene si luminite.

| war50000 explică (pentru TheMinedPlumbob):

Si ce imi recomanzi atunci ( pentru cs go si lol in special happy )

| TheMinedPlumbob a răspuns (pentru war50000):

Nu exista mouse-uri pentru jocuri. Toate au aceleasi caracteristici, design-ul difera. Totusi, nu cumpara unul d-ala ieftin de la librarie.
Na, daca vrei mouse cu luminite de "gaming":
http://www.emag.ro/mouse-gaming-a-g5-loki-negru-mgmog5/pd/DQ8WMMBBM/