| Merlon a întrebat:

As dori sa stiu daca acest calculator: Intel i5 4440, 3, 1ghz, 8 gb ram si gtx660 oc windforce poate face streaming 1080p la league of legends, jocul fara sa pice sub 60fps iar streamingul sa mearga "ca uns"..de asemenea daca pot sa ma joc jocurile nou aparute la o calitate acceptabila cu minim 30-40 fps? Si desigur, cam cat m-ar tine?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

De mers o sa-ti mearga ce-ai zis, dar de tinut n-ai de unde sa stii, orice piesa se poate strica oricand, ori in cateva zile/saptamani/luni/ani ori deloc.

| Merlon explică (pentru CM7YRE):

Deci acest calculator a sa faca fata la streaming full hd si la jocurile ce vor aparea?

1 răspuns: