| SmSmAtA a întrebat:

As dori sa va pun o intrebare de unde iau o consola psp 2 cat costa si un smack down vs raw 2011. 2010 fundita

Răspuns Câştigător
| Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988 a răspuns:

Vreo 70lei-130lei si din carfur etc! super-market sau uniri la magazinele alea! plz fundita?

| SmSmAtA explică (pentru Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988):

Atata costa smack down vs raw 2011 da ps2 pe ps 2 smack down vs raw si cat costa ps2

| SmSmAtA explică (pentru SmSmAtA):

Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988 atata costa smack down vs raw 2011 si ps2 cat costa si smack down vs raw pe ps 2

| Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988 a răspuns (pentru SmSmAtA):

Ms pentru funda

| Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988 a răspuns (pentru SmSmAtA):

800 lei (pepinde cat prinizi reducere tva eu am luat de la real cu 700 (tva eliminat )[psp] pai 300 -700 lei [ps2] (si eu am psp si ps2)