| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu niste metine private PVP big grin fara hamachi
La cel mai fain

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.legionmt2.webs.com/ BesT ServeR PrivatE PvP

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.burn-mt2.com iteme noi etc rate 1000% otele noi pietre+9 smech :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu eu daca vrei baga id alin_alin_100

| ExtraSakadat a răspuns:

Www.metin2acamedy.ro
4metin.ro

Cauta aici! La servere;)

Bafta!

| AlExFr3Sh a răspuns:

Http://www.metin2tq.eu/index.php?s=profil e cel mai tare mt pvp... abia sa redeschis deci nu-s prea multi playeri si nu o sa ai problema cu seturile si astea;) numele meu e BlEssMe SI Al3xIsFr3Sh...ne vedem pe metin si mai aduna si u

| AlExFr3Sh a răspuns (pentru AlExFr3Sh):

Azi de la 7 la 9 e mentenanta se face mai tare big grin din cate stiu am alt nume acum,, Fr3Sh4Ev3r

| blackspe3d a răspuns:

Gx

| Ionut1Ghn a răspuns:

Tdl si hammer

| ADYX009 a răspuns:

Http://ultra.mondialmt2.com/ mondial e 24/24 non stop are animale de calarit! arme noi! rate 1000%! lvl max 127

| vasy007 a răspuns:

Http://metin2united.com/ - Se pot face o gramada de arme epice
http://wp4u.cor-designs.de/ - Gasesti la negustor Otele
http://www.locmt2.eu/ - Server italian trebuie schimbat limba pe italiana la net

Sper ca ti-am fost de folos... Funda pls:D

| saydan a răspuns:

European metin2
emt2.zapto.or
g

| KooL_2059 a răspuns:

Pai iti zic eu ...HammerMt2 si mai era unu...nu mai stiu cum se numea dar mc e asta: pvp-metin2.no-ip.info si site http://pvp-metin2.no-ip.info/

| speed_4826 a răspuns:

Sa stii ca si eu as vrea un servar PVP nu conteza daca e cu hamachi dar sa nu fie cu mc ma rog si sa aiba si nepeceuri si arme si armuri misto la magazin! Eu cam asta as dori si o da ca di arme sa se evolueze!

| Blader_Persuasive_1996 a răspuns:

Www.metin4drugs.org e un server nou 24/24 fara lag clasic..ai tot ce vrei faci itm foarte usor..mult noroc

| BABBY_1614 a răspuns:

Nume : Goods-Revolution
-Un server pvp.

-Ratele: pvp all.

-Non hamachi.

-Npc care da lvl si bani, lvl max 127
[ Daca nu este npc, da gm-u ]

-Arme si armuri 2011 la magazine.

-Npc care da skill G & P.

Site:http://goods-revolution.weebly.com [Pe site, gasiti un chat in care veti afla daca serveru` este ON Sau Off

Mc.txt:goods-revolution.servergame.com

-GM prietenosi :)
Gm: [SGA]Kincza, [SeXy]KEnnt, [GM]GuessWhO. [Probabil vor mai fii. acestia sunt momentan]

[Pentru mai multe informatii, sau nelamuriri :). add : aude_culori_gen ]

| Adrian_Bogdan_1998 a răspuns:

PlayWorld3 Mt2 e cel mai tarewinking

| EdyNeb1 a răspuns:

Metin2 moldova, hot style, hitmt2... funda?