| BLu_4560 a întrebat:

As dori si eu nume de jocuri care sa le joc atunci cand nu este internet/cand sunt plictisit.

Răspuns Câştigător
| SerbanSnake a răspuns:

Pai ce zici de un Elder Scrolss V Skyrim, prototype (1, 2), Crash Time 4, Darksiders, nfs HP 2010, max payne, crysis, Afterfall InSanity, dead space(1, 2) call of duty toata seria modern warfare, Batman arkham city&asylum, ghost recon future solider, The amazing spyderman cam atatea imi amintesc acum, bafta.

2 răspunsuri:
| YoshiFan a răspuns:

Ce zici de Minecraft?