| Andrey550 a întrebat:

As putea face un server de samp fara host platit? Sa ma joc cu prieteni si sa intra si alti jucatori?

5 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Daca ai un net brici(sa nu pice), poti face si 2servere happy timp s'ai sa te ocupi de server!

ps: poti modifica si patch-u, sa adaugi chesti noi, create de tine insuti love strucklove struck

distractie placuta love struck

| Andrey550 explică (pentru Zabbyel):

Si cum pot face asta?

| Zabbyel a răspuns (pentru Andrey550):

happy i-a lasa tu jocurile, inchide-ti net-u, si iesi afara, net-u te tine prizonier in casa(te urateste in timp). mergi la fotbal cu prieteni, distreaza-te, razi mult, glumeste etc... iesi din casa, ca putreziti in casa, din cauza net-ului sad

Retine asta:ai trasaturi foarte frumoase(in genu meu), te-ai nascut 1copil norocos love strucklove strucklove struck(ai sa ajungi un barbat criminal de frumos), profita d'asta, din plin, bucurate si distreaza-te cu fetele(o sa moara dupa tine fetele love strucklove struck)
NU le iubi, ci doar distreaza-te cu ele(iubirea e mai complicata si foarte plictisitoarelove strucklove struck)

evita sa papi fast food.fa sportlove struck inoata cand de mult ai sa poti love strucklove struck corpul din tine se v@ forma excelent. baftalove strucklove struck

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Faci pe localhost.
Intrii pe pawno.ro, cauti un gamemode si cateva tutoriale sau ceri ajutor.

| Flixer a răspuns:

Salut! Sunt o multime de hosturi crack pe internet. Personal iti recomand un host de 5€.
Sloturi - 50
Termen - 3 luni.