| Blasstoisse a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o consola de game-uri.
dar nu ma pot decide
ce recomandati? un PS3 sau Xbox? si de ce? DAU FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| dragondews a răspuns:

Iti recomand PS3.
Diferentele sunt evidente intre PS3 si XboX 360.
In primul rand, PS3 are grafica dedicata, nu ca XboX integrata, ceea ce creeaza o performanta mai mare si o temperatura mai mica.
In al 2-lea rand, PS3 nu are "The Red Circle", deoarece beneficiaza de o racire foarte buna.
In al 3-lea rand, asa cum spunea si HaoseBrap, are control mai bun.
In concluzie : PS3-ul are grafica mai buna, control mai bun si racire extrem de buna.Din pacate, jocurile pentru PS3 sunt mai scumpe decat cele pentru XboX 360.

1 răspuns:
| HaoseBrap a răspuns:

PS3: Are grafica mai buna si control mai bun decat xbox