| SebyTheBest a întrebat:

As vrea sa imi fac calculatorul mai bun va rog sa imi recomandati componentele de baza. Buget 1000 lei.As prefera sa mearga gta4 si de astea.

3 răspunsuri:
| MrWanted a răspuns:

Pai daca vrei sa faci un calculator bun de la 0%(fara monitor) pe care sa mearga gta 4 nu ai sanse pentru ca procesorul te-ar costa 300-500 lei, placa ram 250-350 lei, placa video 100-250 lei, placa de baza 100-300 lei, Hard-disk 250-500 lei, sursa 50-200 lei, asa ca nu ai sanse doar daca nu mai ai cateva componente sunt sanse de vreo 30 %.

| SebyTheBest explică (pentru MrWanted):

Dar cu buget 1500
am sursa carcasa

| MrWanted a răspuns (pentru SebyTheBest):

Da cu o 1500 lei o sa mearga.