| AlexKx a întrebat:

As vrea sa ma apuc de un joc MULTIPLAYER. Imi puteti spune unu in afara de Minecraft si LOL?

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Diablo 3

| florin5000 a răspuns:

Samp
WoW
Si daca vrei co op http://www.tunngle.net/index.php?l=en iei programul asta si jocul si cauti un partener merg toate jocurile care au co op implementate

| kapetanuza a răspuns:

Conter-Strike: votat ca cel mai jucat joc online
World of Tanks: destul de nou dar si distractiv pentru care le plac luptele cu tancuri
Metin2: joc MORPG tr sa cresti nivele sa iti apgradezi itemele si sa le imbunatatesti (distractia in acest joc este in cea mai mare parte ca pot face tot felul de lucruri alaturi de alti plaieri cum ar fi dueluri, bresle, grupe vezi u daca incerci)

| Seby9 a răspuns:

Tf2,Dota2