| Bei3y a întrebat:

As vrea sa ma joc niste jocuri care se joaca de mai multe ori cum e farmerama, zoo mumba...etc. Nu stiti cumva jocuri de genu pentru fete?

5 răspunsuri:
| perladunarii a răspuns:

Buna,
stiu doar 2 astfel de jocuri
http://ro.bigpoint.com/fantasyrama/
dar urmatorul e in curs de lansare
http://ro.bigpoint.com/dwtskeepdancing/

| BømbøniikáDøLLcee a răspuns:

Sall...eu iti propun cateva jocuri, dar nu sunt chiar numai pentru fete happy (sunt mai ''copilaresti'') :
1)Transformice (e destul de tare)
2) Bouboum (tot ceva gen)
3)Ipandanda
4)Clubpenguin
5)Toate jocurile Goodgame
6)Lady Popular (asta e de fete)
Altele nu imi mai vin acum in minte. Sper ca te-am ajutat. FUNDITA? big grin

| Hrom_Emilia_1998 a răspuns:

Poate iti place farm mania(sunt mai multe feluri), farm frezy(mai multe feluri dar mie imi place cel mai mult FARM FREZY FISHING GONE). Poate iti vor placea. Daca vrei si site te rog spune-mi.Te voi ajuta imediat.Dar nu e atat de greu sa gasesti singura. Bafta!