| ASDSM a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o tableta pana in 1000 lei, care ar fi cea mai buna alegere intre tabletele de pe www.emag.ro(vreau sa fac comanda online)FUNDA +VOT toata lumea care raspunde

Răspuns Câştigător
| wolph98 a răspuns:

Eu iti recomand Tableta Allview Alldro 2 cu procesor Cortex A8 1.0GHz, 8'', 4GB, Android 2.3 deoarece mi se pare ca este cea mai buna dintre tabletele sub 1000 lei.
Sper ca raspunsul meu sa fie de ajutor!

1 răspuns:
| elchupacabra a răspuns:

Sau poti sa iei o tableta second hand, sunt multe foarte bune in gama respectiva de pret, mult mai performante si mai utile decat ce poti lua din magazin la banii aia.
Spre exemplu:
http://forum.computergames.ro/......opren.html