| anonim_4396 a întrebat:

As vrea să-mi cumpăr un pc de la pc garage din piese si as vrea sa cer si asamblare:
Cand comand îmi arată sa aleg daca vreau sa fie asamblat si scrie standard 0 lei si nu mai stiu ce si golf plus 200 lei!
Stiu ca mai exista si la 60 de lei!
Daca o iau pe aia la 60 de lei Imi asamblează jumate de pc sau cum?
Si sa mi dat-o si linkul cu asamblarea ca nu l-am gasit!
Explicați-mi ca sa inteleg!

Răspuns Câştigător
| SlimZONE a răspuns:

Salut, la asamblarea cu 200 lei ti se va face toate update-urile la componentele pe care ti le-ai comandat
Iar cu 60 lei e cea standard ( îți asamblează pc-ul și ți-l trimite acasă. Sper ca ți-am fost de ajutor.

| anonim_4396 explică (pentru SlimZONE):

Cum adica îmi face update-URI?
Daca îmi explici cum trebuie îți dau funda!

| anonim_4396 explică (pentru SlimZONE):

Si dă-mi si linkul cu asamblarea de 60 de lei!

3 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

In acest moment, pana la sfarsitul lunii, asamblarea standard este gratuita.
Uite un cod de reducere pentru pc garage: WA6S16MR
In cosul tau, fix unde scrie pretul, e ceva cu rosu, te intreaba daca ai un voucher de reducere, dai click acolo, si bagi codul: WA6S16MR
Bafta