| Diana_2379 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un sims 3 un sims 3 pets si un sims social si cooking academy 4 si vreau sa stiu cat costa. FUNDA!

1 răspuns:
| wendy434 a răspuns:

Sims 3 cred ca pana intr-un milion
ts3 pets vreo 50 lei parca
sims social nu trebuie cumparat se poate juca gratis pe facebook
cooking academy 4? nu siam ca a aparut nici macar 3... dar sa zicem ca siala intr-un milion se duce
p.s.le poti lua de pe net fara bani sau triale de o ora dar daca vrei sa le cumperi e alegerea ta
p.p.s.the sims social e pe facebook, si e online nu se cumpara._.-_--.-