| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti si mie lucruri utile pentru jocul de facebook top eleven datprita ca am o echipa de 5 stele si nu merge cum ar trebui ma inpiedic si de echipa mult mai slabe decat mine si nu stiu tactica potrivita ca echipa sa joace cum trebuie formatia mea de joc este 4/3/1/2 sa-mi spuneti si mie sfaturi despre acest lucru cum as putea sa-mi fac echipa sa joace la adevarata sa valoare

1 răspuns:
| Fcp_George_1976 a răspuns:

Trebuie sa fie toti jucatorii la maximsi sa cumperi jucatorii de lvl mare! :*
Funda?