| anamary a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti si mie niste jocuri cu cont.
In afara de howrse,our world, metin2(sau alte jocuri descarcate pe calculator),ferma vesela,farmerama,mollehil empire, kapi hospital sau skirama/grepolis.
FUNDA GARANTAT!

Răspuns Câştigător
| xAimeee a răspuns:

Mie mi-a plăcut foarte mult Lady-Popular, depinde acum şi de gusturile tale. Uite încă o serie de jocuri asemănătoare :
-IMVU
-Woozworld
-Second Life
-Adventure Quest
-EpicDuel
Eu le-am încercat pe toate şi îmi plac foarte mult.Baftă şi spor la joc!happy

2 răspunsuri:
| anamary explică:

As vrea niste jocuri browser daca se poate happy

| xAimeee a răspuns (pentru anamary):

Toate în afară de IMVU sunt browser dacă nu mă înşel thinking