| K3vin a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce jocuri pot juca pe un notbook!

Va multumesc

6 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Poti juca orice joc ca si pe pc atata timp cat laptopul indeplineste cerintele jocului.

| K3vin explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Pai am incercat sa joc sims3 dar nu merge! as vrea sa stiu niste jocuri care sa mearga

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru K3vin):

Nu pot sa iti spun ce jocuri o sa-ti mearga pentru ca nu stiu ce "dotari" are laptopul tau.

| K3vin explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Pai zi-mi niste exemple ca vad eu

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Need for speed underground 2, most wanted, carbon, 18 wheels of steel, delta force, counter strike, axis and allies, age of mytology 2, age of empires...