| Qazxcv123 a întrebat:

As vrea sa stiu un metin mai usor...cu otele la negustori, rate mari, populat... Cel mai bun primeste fundabig grin

4 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Metin2tdl asta il joc si eu ii foarte frumos sau daca nu-metin2rospeed,metin2lunaris,valmondial,metin2mondial,metin2loc

| MonkeyDLuffy a răspuns:

Hammer mt2

| MonkeyDLuffy a răspuns:

Http://www.hammerm2.com/ server 1 sau server 2
descarcare:save data D sau data C astepti sa sencarce dupa intri unde l-ai descarcat, dai pe scrisu unde scrie Hammer Mt2 si arata imaginea cu niste carti dupa dai pe imag un arata un ptrat alb cu o bara albastra sus sa nu uiti sa-ti faci cont. dupa til scrii, s-ar putea sa nu-ti mearga din prima ca se verifica serverele mai des!
Bafta;)