| CristiYo a întrebat:

As vrea si eu jocuri gen Mafia 2, sau in care tu sa fi intr-o banda si sa faci anumite misiuni etc!

Răspuns Câştigător
| paulboy a răspuns:

Unu este godfather 1 sau godfather 2... Jocul meu preferat este Assassin's Creed - toate, incepand cu 1, 2, brotherhood, revelations si in 20 noiembrie AC 3
De asemenea, GTA IV, sleeping dogs cu DLC-uri, Watch Dogs care apare in 31 decembrie 2012 si Far Cry 3 care e in 4 dec parca! Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| BigSpike a răspuns:

Check this out:
www.review2games.blogspot.com
Este blogul meu, sper ca te va ajuta.