| caritas a întrebat:

Salut care stie niste jocuri cu ganguri/unde esti un om si faci misiuni? gen:sleeping dogs.saints row.gta,godfather,mafia?

Răspuns Câştigător
| MisterSTAG a răspuns:

GUN
Total Overdose
Red Dead Redemption (e foarte tare, dar singurul defect e ca nu a aparut varianta pentru PC)
Tomb Rider 2013
Far Cry 3
Darcksiders 2 (pentru cand te plictisesi de oameni care fac misiuni)
Orice joc din seria Assassin's Creed
Watch Dogs(care se spune ca apare vara asta si care este super tare dupa parerea mea)
si iti recomand orice joc de tipul Free World(jocuri in care te poti plimba cum vrei, unde vrei si cand vrei pe o anumita harta si sa faci cam tot ce te taie capul)
BAFTAwinking