| dragonul_7534 a întrebat:

As vrea si eu sa cumpar niste masinii cas la lvl 10 si nu pot sa cumpar masini la jocul Need For Speed World an retea adica cu net vreau sa-mi cumpar masina noua desi intru an garaj imi este frica sa dau ca am impresia cai cu bani adevaratii va rog ajutati-ma cautatyma la id dragon_edi2015 plizz cat mai repede cine ma ajuta va dau fundita

1 răspuns:
| Ejkoli a răspuns:

Mai baiete, atata timp cat tu nu ai dat nici un cont bancar sau n-ai dat SMS nu are cum sa-ti ia bani. Poate tu crezi ca o sa-ti vina la factura la internet nu stiu cat (200 $)''. Chiar crezi!?