| Ritska a întrebat:

Salut, am o intrebare legata de NEED FOR SPEED WORLD. Cum pot face sa imi cumpar masini cu banii castigati in joc, am vazut ca se poate doar cumparand monede SPEEDBOOST cu bani reali. Eu nu pot sa bag bani reali in joc asa ca as vrea sa imi spuneti cum pot primi masini gratis in joc. Deocamdata am acea Mazda 3 (parca asa se numeste) care o primesti la inceput. Vreau sa imi explicati cum sa cumpar masini cu bani din joc sau daca primesc masini cand fac un level mai mare! De exemplu cand ajung la lvl 20 primesc o masina?

Multumesc foarte mult!

Răspuns Câştigător
| alexro93 a răspuns:

Deci
ai vz ca la masini poti sa alegi si o anuminta culoare jos, ultima optinune dai pe sageata aia pana iti arata banii castigati in joc si nu banii aia realitongue

9 răspunsuri:
| Florinel1997 a răspuns:

Pai la nivel 20 nu primesti o masina noua de pomana. daca ai bani castigati la curse poti sa iti cumperi alta masina (numai unele) de ex: esti la nivel 15 si iti poti lua un bmw z24 cuoupe dar numai la nivel 15 ca sa il cumperi cu bani castigati in curse ai in salfe house car dealer si la buy new car su ceva de genu vezi ca iti apar niste sagetele dai pe ele pana il gasesi... la prima sagetica ai tier... (bmw Z24 Coupe e de tier 2) la a II-a rubrica este firma de care este produsa masina (bmw) la a3-a este modelul masinii (z 24 coupe) si la a 4-a ai variante de cumparare si tot dai pe sagetica aia pana iti da cu bani si dai puchase car simplu

| zaharia33 a răspuns:

Nu iei masini daca treci nivelul trebuie sa sdranci banii casa iti iei de exemplu un audi care costa 600 la o cursa iti da 6 la o cursa cu politie 12 mult noroc

| Razvan2004 a răspuns:

Ia dea aici new cod audi a1

AFBQ-Z46J-EXS7-T89H

| Melintealin08 a răspuns (pentru Razvan2004):

Unde trebuie sa-l bag?

| Barsom a răspuns:

Sall...app de nfs world.as avea si eu o intrebare. poate ma lamauriti si pe mine.am lvl 19.am 3 masini.1 mazda 3, ww scirocco, plus 1 subaru wrx.am cumparat T2.acum.la fiecare cursa pe care o fac indiferent de cati playeri sunt in cursa cu mine.sau chiar daca ies pe primul loc.nu primesc nimic.si cand spun nimic ma refer la faptul ca nici experienta nici bani.am facut in jur de 27-30 curse din care am castigat.peste 25.si nu am primit nimic din ce am mentionat mai sus. daca cineva este amabil si ma poate ajuta raman recunoscator.

mersi frumos

| Patrascu_Marian_1996 a răspuns:

Ma ajutati si pe mine? Cum pot sa cresc level-ul la nfs world? big grin

Funda!

| cosminutz0109 a răspuns (pentru Patrascu_Marian_1996):

Trebuie sa faci curse la care iti da si bani si exp...mult noroc si sa faci lv mare

| R0ny1 a răspuns:

Da am si eu nev de ajutor legat de masini nu prea stiu ce alegere sa fac DIN T3 alex_i10 e id meu dati add plz

| Nicol_Raul_1982 a răspuns:

Salut Ristska eu am lv 48 si la lv 20 n-am primit nimic