| Andrinho a întrebat:

As vrea si eu sa ma inscriu intr-un campionat de FIFA 11 cu playeri seriosi. Am tot cautat de ceva timp, dar numai campionate proaste am gasit. Chiar m'as bucura sa gasesc unul "adevarat"! big grin

3 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Http://www.competitii.ro/!
Intri la sectiunea fifa 11 si te bagi intr'o cupa! aa citeste bine regulamentul!

| Andrinho explică (pentru IndiferentXD):

Si pot sa joc aici linistit chiar daca nu o sa platesc ca sa am credite? big grin Ca nu vad rostul sa dau bani pe jocuri...

| IndiferentXD a răspuns (pentru Andrinho):

Poti!
Creditele le faci si castigand cupe, campionate, citeste mai bine pe acolo, eu n'am mai jucat de vreun an si numai stiu exact care i smenu!