| JustMeAndy a întrebat:

As vrea si eu un link de pe un site de pe care pot descarca nero. nu conteaza care.

1 răspuns:
| mariMan a răspuns:

Am tot cautat si eu o buna perioada de timp nero pe diferite site-uri numai ca nu preail gaseam decat in varinta trial..pentru ca ar cam trebui unul cu licenta daca vrei sa-l si folosesti..si m-am lasat pagubasi cand am dat in cele din urma peste cdburnerxp.un program de ars cd-uri bunicel...din punctul meu de veder, free si f usor de folosit si zic ca merita incercat..asta daca nu vrei neaparat nero..eu iti doresc succes sa-l gasesti si daca vrei cdburner http://www.softpedia.com/......beta.shtml