| ShutUpAndSmile a întrebat:

Am nevoie de un link de unde pot descarca Nero 8, dar bun. Funda happy

9 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Nu stiu de ce vrei Nero, dar eu iti recomand cel mai bun program de scris CD\DVD\Blu-ray Burnaware professional, este gratuit si este si cel mai bun:
http://www.burnaware.com/downloads.html

| eaglewatch01 a răspuns:

Ce greu e sa cauti pe google....offfff.download free nero 8-search or go or enter.

| ShutUpAndSmile explică (pentru eaglewatch01):

In primul rand am cautat... si in al doilea rand nu ti-a cerut nimeni parerea tie...asa ca Shut Up And Smile!

| eaglewatch01 a răspuns (pentru ShutUpAndSmile):

Smecherito,daca esti deranjata de raspuns si n-ai gasit nero8 ia 9 sau 10, cunoscatoareo.

| ShutUpAndSmile explică (pentru eaglewatch01):

Ehh, poate nu vreau!

| eaglewatch01 a răspuns (pentru ShutUpAndSmile):

...ignore...

| Mitran_Florin_1966 a răspuns:

Vreau sa descarc nero8