| andypk a întrebat:

As vrea si eu un server privat de metin2 cu urmatoarele dateȘ
Rate: (nu conteaza doar sa sa fie PvP)
Arme/Armuri: Sa nu fie king/arme legendare, armuri legendare etc. sa fie arme doar intre lvl 1-80 si armuri 1-70.
Magazine: sa fie batlle si otel in magazine si perle.

2 răspunsuri:
| AdY_2970 a răspuns:

Pai eu joc metin2 mondial nu cred ca este pvp dar are otel +4 in magazin si perle + au mai adaugat ei cateva perle si primesti lv 15 skillurile P cresti repede pana la lv 75 dupa aia ti se pare ca cresti mai greu dar este usor in plus au mai adaugat si cateva harti noi este superr pana al a +6/+7 sigur reusesti sa plusezi un obiect e la +6 in sus ai nevoie da cate o perla sau o scoica la unele scuturi iti cere oase care sunt de luat la magazin si de la +7 in sus iti recomand sa folosesti bless-uri ca asa nu are cum esua eventual iti scate un + dar este mai bine decat sa pierzi armura sau arma, jocul este foarte frumos uitate pe www.mondial.com a da si este in franceza dar te descurci.

| AdY_2970 a răspuns:

Pai eu joc metin2 mondial nu cred ca este pvp dar are otel +4 in magazin si perle + au mai adaugat ei cateva perle si primesti lv 15 skillurile P cresti repede pana la lv 75 dupa aia ti se pare ca cresti mai greu dar este usor in plus au mai adaugat si cateva harti noi este superr pana al a +6/+7 sigur reusesti sa plusezi un obiect e la +6 in sus ai nevoie da cate o perla sau o scoica la unele scuturi iti cere oase care sunt de luat la magazin si de la +7 in sus iti recomand sa folosesti bless-uri ca asa nu are cum esua eventual iti scate un + dar este mai bine decat sa pierzi armura sau arma, jocul este foarte frumos uitate pe www.mondial.com a da si este in franceza dar te descurci.