| allexiulian a întrebat:

As vrea un cfg aim pentru cs, nu fake-uri de pe goole. Daca se poate sa primesc raspuns de la cei ce se pricep si stiu despre ce vorbesc.

1 răspuns:
| kelo0oWy a răspuns:

Lasati frate codurile. Mai ma rog de ce vrei CFG aim? si nu iti iei codul in sine de pe net? Oricum ambele sunt porcarii si daca e adminul bun te prinde oricum ar fi (stiu asta ca sunt admin si crede-ma vad si cele mai setate si mai mici aimuri, nu e prea greu sa iti dai seama) Chestia asta cu CFG e o porcarie. Alea sunt doar niste setari. CFG aim pur nu prea este..doar ceva asa. Varza. Mai bine joaca curat.