| anonim_4396 a întrebat:

Ascultati-ma! Fac schimb cu un cont de metin2.ro! vreau sa fie lvl macar aproape de 35 40 si eu va dau un cont de minecraft premium! adaugatima pe mess! teo_pudge@yahoo.com!

5 răspunsuri:
| MircescuCristian1994 a răspuns:

Id-ul tau de mess imi spune ca joci DOTA.asa ii?

| Shirosaki233 a răspuns (pentru MircescuCristian1994):

Nu joc dota! fratele meu joaca! el mi-a facut idu de mess ca il am demult! eu atunci nici nu stiam sa-mi dac id de mess!

| Shirosaki233 a răspuns (pentru MircescuCristian1994):

Nu joc Dota! SI nu eu mi-am facut idu ca fratele meu! Eu pe vremea cand mi-a facut id-u asta nu stiam sa-mi fac id de mess!

| Shirosaki233 a răspuns (pentru MircescuCristian1994):

tongue Bă cât timp a trecut mă... ce retard eram atunci rolling on the floor