| Margarina1 a întrebat:

Asi vrea niste JOcuri Faine Pentru PC ASta dar sa mearga Bine sa nul instalez si nu mai mearga Astea sunt cerintele PEntru PC
Sistem Operare:7
Procesor:AMD Athlon X3 455 3. 30ghz Mem Ram4.00 (3, 25GB Usable) #2Bit
Placa Video ATi Radeon HD5450

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun pc-ul o sa-ti mearga nfs the run battlefield 3, dead space 2, fifa 13, fifa 11, fifa 12, nfs mw 2

| Margarina1 explică:

Sicer cosmin asta e faza toti zic dar am bagat nfs the run setari minime low si nu o mers happy nu merge ceva poate