| MisaMisaShinigamiAngel a întrebat:

Assasin's Creed sau Tomb Raider? Argumentati.
Prezentati-mi pe scurt povestea fiecarui joc, si spuneti-mi ce v-a placut cel mai mult.
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Alexxandra12321 a răspuns:

Nu sunt chiar super gamer si nu stiu de jocul asassin's creed dar am jucat unul ditre jocurie din frachiza: tomb raider: legend si vreau sa zic ca, pe langa ca l-am terminat 100%, mi-a placut faptul ca eroina era o fata si caracterul ei era super. Era curajoasa si curioasa, tot jocul avand un fir epic, ca sa spun asa. a fost primul joc de genul pe care l-am incercat si mi-a placut la nebunie.